Tilbake til alle rapporter

Manglende oppfølging etter gravearbeide

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 23:42, tir. 25 september 2018

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 2 minutter senere

Etter 1,5 år og 2-3 oppgravinger bør det jaggu legges asfalt her nå! Området er fullstendig ignorert etter siste graving for ca.1 år siden. Nå er der så mye hull i grusen at man må kjøre på feil side for å komme forbi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 07:17, ons. 24 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter