Tilbake til alle rapporter

Gatelys på skolevei virker ikkje

Rapportert i kategorien Gatelys av Aleksander 11:27, tor. 27 september 2018

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Gatelys på skolevei virker ikkje.

Forsatt eit gatelys som ikkje virker.

Gatelysa på heile strekka har ødlagte armatur uten glas som gjer dokke eit lite stabilt anlegg med jordfeil og pærer som ryker ofte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikset

    Sendt inn av Aleksander 22:18, tor. 4 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter