Tilbake til alle rapporter

12 stk gatelys som er mørk.

Rapportert i kategorien Gatelys av Torfinn Løvås 21:04, søn. 30 september 2018

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

I ca 1 uke er det 12 stk gatelys som er mørke. Dette er også en skolevei, og mange unge går/sykler her også på kveldene i høstmørket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Torfinn Løvås 04:25, man. 29 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter