Tilbake til alle rapporter

Fortsatt grus på fortau ved blomsterenga barnehage. Dette er problematisk da barna snubler og faller på sykkel når de bremser, da det for de blir som å gå på klinkekuler.

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Christoffer.laabak@gmail.com 00:14, man. 1 oktober 2018

Sendt til Spydeberg og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det er fortsatt grus som om det var midt på vinteren på fortauet ved parkeringsplassen til blomsterenga barnehage.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:44, man. 29 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter