Tilbake til alle rapporter

2 Defekte gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Espen Skjerve 19:49, man. 1 oktober 2018

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

2 Defekte gatelys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:37, tir. 30 oktober 2018

  • Hei og takk for henvendelse.

    Vi må leie inn mannskap og lift for dette så vi må «samle opp» noen lyspunkt før vi tar «aksjon» på det. Da tar vi en runde på alle innmeldte gatelys. Dette vil vi gjøre i løpet november.

    Publisert anonymt 13:18, fre. 9 november 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Espen Skjerve 20:00, tir. 27 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter