Tilbake til alle rapporter

Defekte gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Espen Skjerve 19:55, man. 1 oktober 2018

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Defekte gatelys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:36, tir. 30 oktober 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Espen Skjerve 19:59, tir. 27 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter