Tilbake til alle rapporter

Eksospotte ligger på vegskulder rett før 60 soneskilt

Rapportert i kategorien Forsøpling av Kjetil Jakobsen 00:26, tir. 2 oktober 2018

Sendt til Sortland 3 minutter senere

Ligger eksospotte på høyre vegskulder mot sortland rett før 60 sone skilter

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Søppel er fjernet

    Sendt inn av Kjetil Jakobsen 23:47, man. 26 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter