Tilbake til alle rapporter

Feie fortauet kanskje?

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 16:26, man. 23 mai 2011

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Deler av fortauet opp orionvegen har et par cm med steiner og strø etter vinterens støring av diverse strøbiler. Syns det er farlig å gå siden steinene sklir lett. Det gjør veldig vondt å skli på disse steinene, det har jeg fått erfart selv.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 13:39, tir. 21 juni 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter