Tilbake til alle rapporter

Varmeovn ligger i naturen

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 10:21, tir. 2 oktober 2018

Sendt til Oslo 4 minutter senere

Det er dumpet en hel varmeovn her, sammen med masse annet skrot. Jeg har ønsket en søppelbøtte her, lenket fast i veien så den ikke blir kastet ned på veien under oss.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter