Tilbake til alle rapporter

Buss parkert over en tid i trafikkfarlig travlest kryss

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 18:40, tirsdag 2 oktober 2018

Sendt til Oslo 4 minutter senere

En stor buss står skummelt til i et uoversiktlig kryss Idas vei/Stovnerveien. Stått her ganske lenge. Mye skumle forbikjøringer av mye og harde trafikanter rett oppi en fotgjengerovergang.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Jepp. Her er det oppgjort, bussen sperrer ikke lenger. Tusen takk.

    Publisert anonymt 12:00, lørdag 6 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter