Tilbake til alle rapporter

Noen har lagt ut trafikkhinder i vegbanen

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 00:41, onsdag 3 oktober 2018

Sendt til Oslo 4 minutter senere

Noen har lagt ut tversgående hindre i vegbanen i Åkebergveien. Det er allerede innsnevret på grunn av veiarbeid så noen har sett sitt snitt til å ytterlige hindre fremkommeligheten her. Hindrene er skadelige både for felger og hjuloppheng, og for motorsyklister kan de være svært farlige.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter