Tilbake til alle rapporter

3 gatelys ved bussholdeplass er ødelagt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:46, ons. 3 oktober 2018

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 4 minutter senere

Ved bussholdeplass før barn i alderen 7-12 er det 3 gatelys som er mørk, varierer hvilke av de som ikke funker. Dette har vært ett problem siden første halvår 2017, og det medfører trafikkfarlige situasjoner da det er helt mørkt der hvor barna går til bussen og av når de kommer hjem!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter