Tilbake til alle rapporter

Gatelys utenfor Ulbergtoppen 1 fungerer ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjørg Setså 20:12, tor. 4 oktober 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ringebu 2 minutter senere

Gatelyset har virket annen hver dag ett helt år. Nå er det helt mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gudbrandsdal Energi var her og rettet feilen i ettermiddag/kveld. :)

    Sendt inn av Bjørg Setså 23:57, tor. 11 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter