Tilbake til alle rapporter

Dårlig reparasjon på tvers av vei

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:02, fre. 5 oktober 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ski 2 minutter senere

Hei, i lang tid har asfalt sunket ned igjen. Etter en vei reparasjon, er dette enda en gang mislykket. Dette må bli fikset, dette er alt for dårlig å kjøre over, hører bokstavelig talt at bilen blir ødelagt for hver eneste gang.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ikke reparert

    Publisert anonymt 20:54, søndag 3 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter