Tilbake til alle rapporter

Dårlig oppmerking av rundkjøring

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 17:19, fre. 5 oktober 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ås 1 minutt senere

Det er konstant et problem at folk legger seg feil i rundkjøringen, pga latskap. Ser dette problemet på alle 4 innkjøring felt, inn i rundkjøringen. Dette må blir ordnet da det nesten, er daglig dags med ulykker. Staten kunne ha tjent store penger, på alle som skal komme seg raskest mulig gjennom. Håper dere kan ta til vurdering, og markere denne rund kjøringen.

Det må markeres hvor folk skal legge seg, og hvordan dem skal ligge avhengig hvilken retning dem skal.

( setter kun problem her da jeg ikke orker å markere alle 4. )

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter