Tilbake til alle rapporter

Asfalt behøves!

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 21:57, fre. 5 oktober 2018

Sendt til Meland og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Masse hull og lappverk med dårlig oljegrus fra bussenes rundkjøring til der man har kjørt under E39 mot Solberget.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:24, fre. 2 november 2018

  • Fikk raskt svar at det ville bli ordnet, men ingenting har skjedd 🤔

    Publisert anonymt 22:24, fre. 2 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:54, fre. 30 november 2018

  • Nei, dårlig respons og like mange hull fortsatt....

    Publisert anonymt 22:54, fre. 30 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter