Tilbake til alle rapporter

Trær og stein på Rv13

Rapportert i kategorien Trær anonymt 07:23, tir. 24 mai 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Suldal 2 minutter senere

På Rv 13 mellom Erfjord og Sand ligger det mye greiner, 2 hele trær og en god del småstein i veibanen. Det ene kjørefeltet er sperret flere steder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 07:36, tor. 23 juni 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter