Tilbake til alle rapporter

Farlig for barn

Rapportert i kategorien Gatelys av Steinar Strand 08:44, søn. 7 oktober 2018

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Lampe henger i ledningen. 1 klassinger bruker dette som skolevei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Raskt og bra.

    Sendt inn av Steinar Strand 11:44, søn. 4 november 2018, markert som fikset

  • Ikke mulig og passere bom med barnevogn. Det brøytes mot bommen på begge sider, ikke igjennom. Dette har pågått i mange år, og blir værre og værre hvert år! Nå er bommen nesten borte under snøen!

    Publisert anonymt 10:00, søndag 3 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter