Tilbake til alle rapporter

Kummløkk som er løst. Dårlig festet

Publisert av Per Hansen 17:19, man. 8 oktober 2018

Sendt til Bærum og Akershus mindre enn et minutt senere

Her er kumlokket løst og dette må legges skikkelig på. Skummelt og kan løsne helt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:27, man. 5 november 2018

  • Ble lei av å vente på at dette skulle bli ordnet. Så etter litt over 6 uker ordnet jeg det selv om dette er kommunen sitt område.

    Sendt inn av Per Hansen 18:56, man. 3 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter