Tilbake til alle rapporter

Parkering delvis ut i veien

Rapportert i kategorien Parkering av Merethe 20:39, mandag 8 oktober 2018

Sendt til Oslo 1 minutt senere

Flere biler står parkert delvis ut i veien. Dette er rett på andre siden av veien for utkjøringen fra gjesteparkering for Frydenlund borettslag, ved Dragonstien 12. Tidvis står det en stor søppelbil der også. Ser ut som problemet som var med parkering lenger ned i Edvard Munchs vei nå flyttet hit.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:55, mandag 5 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:34, mandag 3 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter