Tilbake til alle rapporter

Store stygge hull i veien.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Linda marie sjursen 10:41, tir. 9 oktober 2018

Sendt til Samnanger og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Store stygge hull i veien. Mangen av hullene befinner seg i svinger. Slik at alle legger seg ut i motsatt kjørefelt. Noe som skaper stygge og farlige situasjoner. Veien her skulle vært fikset for lenge siden. Men den blir ikke prioritert. Hvem dekker egentlig skadene bilen får? Røke 3 dekk siden 2017.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har fikset akkurat dette hullet. Men ikke alle de andre hullene på veien. De har desverre ikke midler til å ordne denne veien slik den burde være.

    Sendt inn av Linda marie sjursen 14:26, tir. 6 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter