Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:37, onsdag 10 oktober 2018

Sendt til Samnanger og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Bare et fåtall av gatelys virker ved busstoppet på Sagen, Fv. 137. Barn går til og fra skolebussen her. I tillegg er veien i veldig dårlig forfatning her, så bilister kjører sikk-sakk mellom hullene i veien der skolebarn går i mørket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter