Tilbake til alle rapporter

Lys i lyktestolpe blinker, nær busstoppet

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:38, ons. 10 oktober 2018

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Ser ut som dårlig pære siden den nå har ståt å blinlet I et par måneder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:25, tor. 15 november 2018

  • Det hadde vært fint om det blir fikset, så de som står på busstoppet og krysser gata.

    Publisert anonymt 22:25, tor. 15 november 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 22:04, tir. 18 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter