Tilbake til alle rapporter

Ny overlappende bom i Lerkerinden

Rapportert i kategorien Universell utforming av Synne Rystad 10:13, tor. 11 oktober 2018

Sendt til Bergen 2 minutter senere

Den bommen som var her før var smal nok. Nå har det kommet mer overlappende bommer som gjør at en må senke farta uforholdsmessig når en kommer på sykkel her. Med trafikk av fotgjengere, barnevogner, små og store syklister og transportsyklister i begge retninger blir det kø her til tider. I tillegg er det en del busker på ene siden av veien som gjør at en ikke ser motgående trafikk før en er helt nær bommen. Mitt forslag er at den nye bommen fjernes og at buskene trimmes i tillegg. Statens vegvesen anbefaler ikke bommer. Ref. paragraf 6.6 i Statens vegvesen sin sykkelhåndbok: https://www.vegvesen.no/ _attachment/ 69912/ binary/ 964012

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Synne Rystad 10:44, tor. 8 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter