Tilbake til alle rapporter

Ødelagt asfalt i svingen, må nok repareres!

Rapportert i kategorien Gater/Veier av tonjeteiengran@gmail.com 01:13, søn. 14 oktober 2018

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Vi ønsker reparasjon av veien før vinteren kommer, tror det kan bli problemer med brøyting.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av tonjeteiengran@gmail.com 21:06, søn. 11 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter