Tilbake til alle rapporter

Flere store og små, dype hull i innkjørselen til Tømmermannsvegen i Brauta.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 14:36, man. 15 oktober 2018

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Innkjørselen til Tømmermannvegen har vært hullete og dårlig i lengre tid. Nå er det så hullete at biler kjører på feil side av vegen for å skåne bilene sine/unngå hullene. Håper dette gjøres noe med snarlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 17:32, man. 12 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter