Tilbake til alle rapporter

Jordmasser og krattvegetasjon dumpet langs gang- og sykkelvei

Rapportert i kategorien Dumpet skrot av Gunnar Gustad 19:51, man. 15 oktober 2018

Sendt til Verdal 4 minutter senere

Da gang- og sykkelveien fikk nytt dekke ifjor så ble betydelige mengder jordmasser og buskas dumpet langsetter veien. Dette er ikke bare stygt - det hindrer også ferdselen mellom skoleveien og skogen. Særlig for de minste skolebarna har det stor verdi å kunne ta små avstikkere inn i skogen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:51, tir. 13 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter