Tilbake til alle rapporter

Skilt ødelagt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 21:37, man. 15 oktober 2018

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Skiltene midt i veien syd i krysset Arne Beckers gate og Grønnligata er kjørt ned

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Nye skilter er på plass :-)

    Publisert anonymt 13:37, tor. 18 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter