Tilbake til alle rapporter

Asfalt ødelagt på fortau. Stort hull.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 08:53, tir. 16 oktober 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 1 minutt senere

Asfalten er ødelagt og borte på fortauet. Det er ett stort hull og man må gå på stener. Flere har snubblet og det er fare for fall og benbrudd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:13, man. 19 november 2018

  • Blir ikke fixet.

    Publisert anonymt 00:13, man. 19 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:06, tir. 18 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 02:28, onsdag 16 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:31, torsdag 14 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:20, torsdag 14 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:04, fredag 12 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:22, fredag 10 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:39, fredag 7 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter