Tilbake til alle rapporter

Fotoboks forsvunnet...

Rapportert anonymt 11:07, ons. 25 mai 2011

Sendt til Stjørdal og Nord-Trøndelag 3 minutter senere

Fotoboksen i 60 sonen har forsvunnet - dette medfører økt fart blandt enkelte bilister. Dette skaper farlige situasjoner i krysset Vikanveien/E6. Fotobokser i 60-soner der E6 ligger inntil barneskoler/barnehager burde være mer utbredt enn fotobokser i tunneller og 80/90 soner...

Ulykke i nevnte kryss i dag: http://www.adressa.no/ nyheter/ nordtrondelag/ article1637690.ece

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi har mottatt en melding fra FiksGataMi som gjelder E6.
    Saken oversendes riktig instans for håndtering.

    Sendt inn av Stjørdal kommune 11:53, ons. 25 mai 2011

  • Løst gjennom at veien forbi skole ikke lenger er E6.

    Publisert anonymt 10:50, ons. 9 juli 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter