Tilbake til alle rapporter

Mangler lys på fotballbanen

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:31, ons. 17 oktober 2018

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Det er ikke lenger lys i lyskasterne på fotballbanen ved Persaunet leir. Ved kontakt med Strinda velforening får jeg opplyst at denne plassen med belysning er kommunal. Jeg forstår det også slik at det er en konflikt med velet om dette. Det er oss beboere likegyldig. Det er investert fra våre skattepenger til bane og belysning og da må kommunen sørge for at det er i stand.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:18, ons. 14 november 2018

  • Det har ikke skjedd noe som helst i saken.

    Publisert anonymt 18:18, ons. 14 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:35, ons. 12 desember 2018

  • Det er gravd nye kabler, men lys virker ikke. Grøftene er bare delvis fylt igjen og det virker ikke ferdigstilt.

    Publisert anonymt 08:23, mandag 14 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter