Tilbake til alle rapporter

Dårlig lysforhold

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av Monique Pursche 07:44, tor. 18 oktober 2018

Sendt til Bergen 1 minutt senere

Dårlig lysforhold i morgen time. Bussjåføren ser meg ikke og kjører forbi 😡

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:01, tor. 15 november 2018

  • Er for mørkt ved bussholdeplass Brøstaneset Askøybroen mot redning bergen. Bussjåfør ser meg ikke og gir meg snart hver dag beskjed om at de ser meg veldig dårlig. 2 lyspære er ødelagt og virker ikke. I tillegg kommer kirsebær traer de må egentlig fjernes pga dårlig sikt til bussjåfør ved innkjøring bussholdeplass

    Sendt inn av Monique Pursche 08:01, tor. 15 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:25, tor. 13 desember 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Monique Pursche 08:56, torsdag 10 januar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter