Tilbake til alle rapporter

Igjengrodd gangvei som forbinder øvre og nedre tennebø sammen uten å måtte krysse hovedvei uten gangfelt.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 18:50, tor. 18 oktober 2018

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Overvann har laget nye grøfter midt i vei, trær vokser nedover vei og eføy dekker snart hele veien. Er rett og slett ufremmkomlig. Veien blir brukt av både voksne og barn, men slik den er nå er den rett å slett farlig å gå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:44, fre. 16 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter