Tilbake til alle rapporter

Behov for gangfelt mellom Kiwi Tigerplassen og verket skole

Publisert av Svein-Åge Karlsen 08:46, fre. 19 oktober 2018

Sendt til Moss og Østfold 3 minutter senere

Stort behov for gangfelt mellom Kiwi tigerplassen og Verket skole. Rema 1000 på ene siden og ny kiosk på andre siden. Skaper farlige situasjoner for de minste. Samt at det er veldig langt mellom disse og mange bor mellom disse

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:06, fre. 16 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter