Tilbake til alle rapporter

Mørke lamper i et lenger strekk på g/s vei

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:36, fre. 19 oktober 2018

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Oppdaget tidligere denne uken at det ikke er lys i gatelampene på g/s-veien i et ganske langt strekke, blant annet i et område med mye hull i veidekket, og i et område hvor g/s-vei møter bilvei.,

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 12:36, fre. 16 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter