Tilbake til alle rapporter

Gjerde på støpekant er knekt etter påkjørsel

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 11:10, lør. 20 oktober 2018

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Gjerdet ble ødelagt etter påkjørsel 20.10.18. Saken ble meldt til politiet. Politiet fant ikke bilføreren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sender meldingen til Teknisk avdeling.

    Posted by Askøy at 12:28, man. 22 oktober 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 12:16, lør. 17 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter