Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:41, tir. 23 oktober 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Volda 4 minutter senere

Gatelys ved parkering til huset Grendavegen 12, har ikke virket på minst 3 år. Det har vært rapporterte inn flere ganger, men ikke blitt gjort noe med.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:56, tir. 20 november 2018

  • Få det fikset... det har vært ødelagt i 3 år. Det er vanskelig å se fotgjengere når gatelysene ikke funker. Vi er redde for både store og små - både tobeinte og firbeinte.

    Publisert anonymt 23:56, tir. 20 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter