Tilbake til alle rapporter

Ulovlig oppsatt port inntil Marka ved Trosterudveien 33

Rapportert anonymt 09:18, ons. 24 oktober 2018

Sendt til Oslo 2 minutter senere

Ulovlig oppsatt port inntil Marka ved Trosterudveien 33. Det skal etter Friluftsloven være fri ferdsel inn til etablert sti inn i Marka. Denne stien har vært der i hundre år. Her har sameie tatt seg til rette og satt opp port med kodelås ved broen over bekken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:17, tor. 22 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 04:51, tor. 20 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 05:48, torsdag 17 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:17, torsdag 14 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:44, torsdag 14 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:47, torsdag 11 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:21, torsdag 9 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:29, torsdag 6 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:48, fredag 5 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:10, fredag 2 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:01, søndag 1 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter