Tilbake til alle rapporter

Kumlokk ikke på plass

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 09:40, onsdag 24 oktober 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Hei

Saken gjelder et firkantet stort kumlokk som ikke ligger på plass. Dette er en fare for gående på fortauet. Stedet er utenfor Østensjøveien 41-43 på fortauet.

Med hilsen Kerstin Brynildsen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter