Tilbake til alle rapporter

Ekstermt mye løv og skitt i gata mellom nedrebakegate og bakbankengata

Rapportert i kategorien Gatefeiing av vidar johansen 08:58, fre. 26 oktober 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 2 minutter senere

Det samles mye løv og skitt i denne gata "uten navn". Jeg har som eier av hus i området holdt denne ren i flere tiår men pga sykdom går det ikke i år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:39, fre. 23 november 2018

  • Øk.

    Sendt inn av vidar johansen 09:39, fre. 23 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:31, fre. 21 desember 2018

  • Det er ikke gjort noen jobb i denne gata, hadde vært en fordel å tatt det snarest pga kulde og snø..

    Sendt inn av vidar johansen 10:31, fre. 21 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:22, fre. 18 januar 2019

  • Dette ble nedprioritert ser jeg.. Nå er det vel frosset fast å neste umulig å håndtere.

    Sendt inn av vidar johansen 13:22, fre. 18 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:56, fre. 15 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:11, tir. 19 mars 2019

  • Nei,her er det ikke gjort noe..gata ligger parallelt med Liljegata,mellom bakbankengata og nedrebankegate.

    Sendt inn av vidar johansen 16:11, tir. 19 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:33, tir. 23 april 2019

  • Her skjer det ingenting,6 mnd er snart gått..

    Sendt inn av vidar johansen 10:33, tir. 23 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:32, tir. 21 mai 2019

  • Det har fortsatt ikke skjedd noe her. Dersom ikke vedkjenner seg at de eier denne gata tar jeg gjerne over denne. Jeg har tidligere spurt om å få kjøpe denne gata uten navn å burde nok gjøre det igjen..

    Sendt inn av vidar johansen 14:32, tir. 21 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:02, tir. 18 juni 2019

  • Dette bryr kommunen seg ikke noe om er min erfaring.

    Sendt inn av vidar johansen 15:02, tir. 18 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:17, tir. 16 juli 2019

  • Dette bryr ikke Halden kommune seg noe om, men jeg kan tilby meg å kjøpe gata ! Som nevnt tidligere har jeg holdt gata ren, jeg har måket snø og strødd.Men pga av en kreftsykdom har jeg det siste året ikke fått gjort noe.Men blir formen bedre vil jeg ta hele haugen å trille den tverrs over veien å ut i parken mellom bakbankengt og Tistasenteret.

    Sendt inn av vidar johansen 16:17, tir. 16 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:26, tir. 13 august 2019

  • Ikke skjedd noe på denne fronten nei..

    Sendt inn av vidar johansen 18:26, tir. 13 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:10, tir. 10 september 2019

  • Skjer ikke noe..

    Sendt inn av vidar johansen 21:10, tir. 10 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:58, ons. 9 oktober 2019

  • Ikke skjedd noe på over 12 mnd.

    Sendt inn av vidar johansen 14:58, ons. 9 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:48, ons. 6 november 2019

  • Her skjer det ingenting..

    Sendt inn av vidar johansen 15:48, ons. 6 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:46, fre. 13 desember 2019

  • Ikke skjedd stort..

    Sendt inn av vidar johansen 10:46, fre. 13 desember 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter