Tilbake til alle rapporter

Manglende krysningsfelt/gangfelt

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Trond Holen 09:57, fre. 26 oktober 2018

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Mange, inkludert meg sykler til/fra jobb (langs Stokkelandsvannet), og må her krysse Kvernelandsveien. Med økende trafikk på denne veien, og ingen fornuftig krysningspunkt, er det dårlig tilrettelagt for gående og syklende. Det beste og tryggeste ville vært en undergang, men det blir vel for ambisiøst, så jeg ville vært fornøyd med et gangfelt her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det kan hende at det blir noe av en sykkelsti langs jernbanesporet i stedet, da vil vi ikke trenge denne overgangen.

    Sendt inn av Trond Holen 10:30, fre. 23 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter