Tilbake til alle rapporter

Gatelys i Volhaugvegen fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:03, lør. 27 oktober 2018

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Gatelysene i Volhaugvegen(fra Holte til Minsås) fungerer ikke. Veldig mørk strekning!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelysene i volhaugvegen fra Holthe til Lein er igjen mørke.

    Publisert anonymt 20:51, lør. 17 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter