Tilbake til alle rapporter

Gatelys gått

Rapportert i kategorien Gatelys av Jonas V. 06:42, man. 29 oktober 2018

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gatelys i krysset Voll terrasse/Ruglandveien er gått. Har en veldig gammel lyskilde i lyktestople. Lyset har vært litt av og på i det siste, men om morgenen er det som regel ikke noe lys i det hele tatt. Bør utbedres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette gatelyset går litt av og på. Er som regel lys på om kvekdebe men om morgenen er det avskrudd.

    Sendt inn av Jonas V. 07:11, torsdag 7 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter