Tilbake til alle rapporter

Gatelys gått

Rapportert i kategorien Gatelys av Jonas V. 06:49, man. 29 oktober 2018

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelys i enden av Ruglandsveien har gått. Siste lyktestopen er det ikke lys i det hele tatt. En lyktestope har blitt byttet og her er lyst ikke montert opp igjen. Noe av den gamle stoplen henger i den nye. Når skal disse siste arbeidene utbedres før vinteren?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset er utbedret men det er forsatt en del ledninger som henger og slenger rundt stolpen som tidligere ble byttet. Disse skal vel festes på en forskriftsmessig forsvarlig måte?

    Sendt inn av Jonas V. 07:15, torsdag 7 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter