Tilbake til alle rapporter

Mørke pærer i "spotene" på hver side av Trevarebrua

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:46, man. 29 oktober 2018

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Spotene sitter i samme stolpe som det blå lyset, på den ene siden av brua, og i egen stolpe på motsatt side.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:43, tir. 27 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter