Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av funksjon

Rapportert i kategorien Gatelys av Martin Schei 20:40, man. 29 oktober 2018

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Bildet er tatt der hvor den aktuelle gatelykten skulle ha lyst opp. Feilens kilde (ødelagt gatelykt, gåen pære, etc.) er ukjent for innmelder. Det er ingen synlig fysisk skade.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter