Tilbake til alle rapporter

Mangler gjennomkjøring forbudt skilt

Publisert av Erlend Espedal 22:35, man. 29 oktober 2018

Sendt til Fet og Akershus 5 minutter senere

Et massivt antall bilister benytter Garderveien som en snarvei for å komme lenger frem på Fetveien når det er kø på denne. Det skaper store problemer i krysset Garderveien Falldalsveien Lundevegen og i rundkjøringen til Fetveien. Dette er en fylkesvei og skilting må til.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:53, man. 26 november 2018

  • Her skjer det fremdeles ingenting og alt er like kaotisk.

    Sendt inn av Erlend Espedal 22:53, man. 26 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter