Tilbake til alle rapporter

Er mørke. Gjelder også Olsgårdlia.

Rapportert i kategorien Gatelys av Kai-Even Nilssen 18:54, tir. 30 oktober 2018

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Gatelysene har vært mørke de siste dagene. Gjelder også Olsgårdlia.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det gikk ca. 14 dager før gatelysene virket igjen.

    Bortsett fra bekreftelsen fra FiksGataMi når feilmelding ble registrert, har det ikke kommet noen andre statusoppdateringer i saken.

    Dette er svakt og må bli bedre!

    Sendt inn av Kai-Even Nilssen 19:51, tir. 27 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter