Tilbake til alle rapporter

Anlegg "biler" blokkerer fortau og sykkefelt.

Rapportert i kategorien Sykkelveier av fs fsfsfs 19:01, onsdag 31 oktober 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

For 1000. gang parkeres det lastebiler i sykkelfelt og fortau. det skjer utenfor det området som skal være sperret.. dette medfører at syklister og skolebarn må ut i ordinær veibane for å passere.. dette skjer igjen.. det er på tide dere gjør noe med utbygger...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter