Tilbake til alle rapporter

Feil på vannrist/kum i Lundebyveien

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av andcam@live.no 08:38, fre. 2 november 2018

Sendt til Spydeberg 2 minutter senere

Vannrist/kum utenfor Lundebyveien 137 fungerer ikke og 95% av vannet fra Lundebyveien renner inn på vår tomt. Denne kummen er ikke riktig satt, siden den står alt for høyt og all vann renner forbi og inn i vår oppkjørsel (Lundebyveien 137). Dette må ordnes opp i så raskt som mulig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter